kosmetika-cermakova.cz

Kosmetická péče

Péče o pleť

Vypadat skvěle a zdravě, to chce mít i krásnou pleť! Pleť, která je jemná, vypnutá, bez vrásek, prostě dokonalá. Návštěva kosmetických studií není dnes jen výsadou žen, ale i moderních mužů. V kosmetickém studiu pracujeme s přírodní kosmetikou LA CHÉVRE, LA CHATON.

Cílená kosmetická ošetření pomáhají řešit problémy s Vaší pletí v jakémkoliv věku. Naše kosmetické studio zajišťuje kompletní péči o Váš vzhled. Nabídka kosmetického studia zahrnuje běžná i luxusní pleťová ošetření.

Kosmetické péče by neměla být zaměřena pouze na oblast obličeje,krku a dekoltu. Cíleným ošetřením těla za použití přístrojové technologie, lymfodrenáží nebo infratermální terapie dochází ke zlepšení činnosti lymfatického systému, eliminují se toxické látky z těla, zlepšuje se vzhled kůže, redukuje celulita i tukové buňky.

Proces stárnutí je nejvíce patrný právě na obličeji. Pleť postupně ztrácí pružnost, objevují se vrásky a pokožka je mírně ochablá. Na stavu naší pleti se odráží náš životní styl, stravovací návyky, stres a také dědičné geny. Stárnutí je nezvratný proces, přesto jej však dnes již umíme zpomalit.

Omlazení pokožky můžeme provádět mnoha způsoby. Konkrétní variantu ošetření Vám pomůžeme vybrat na základě konzultace stavu pleti.

Před samotnýmošetřením Vás detailně seznámíme se všemi možnostmi. Každý krok s Vámi podrobně zkonzultujeme, abyste vždy věděli, co se s Vaší pletí právě děje.

LA CHÉVRE

Přípravky nabízené pod značkou LA CHÉVRE obsahují komplex vzácných, životně důležitých prvků, které působí blahodárně na všechny typy pleti. Tento komplex tvoří syrovátka, máslo nebo tvaroh z kozího mléka, jedinečný biologický systém bohatý na přírodní antioxidanty, který hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí. Francouzský název LA CHÉVRE nevznikl náhodou - jedná se o překlad slova koza. Pro přípravky LA CHÉVRE je charakteristické, že obsahují značné procento účinných přírodních látek a minimální množství látek chemických (konzervačních). Značka LA CHÉVRE představuje ojedinělou symbiózu produktů země a moře, které posilují, vyživují, regenerují a chrání pleť před nežádoucími následky slunečního záření, životního prostředí i stresu. Žádné výrobky značky LA CHÉVRE nejsou testované na zvířatech.

LE CHATON

Přípravky nabízené pod značkou LE CHATON obsahují komplex vzácných, životně důležitých prvků, které působí blahodárně na všechny typy pleti. Tento komplex tvoří syrovátka, máslo nebo tvaroh z kozího mléka, jedinečný biologický systém bohatý na přírodní antioxidanty, který hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí. Název LE CHATON je francouzským výrazem pro drahokam zasazený do vzácného kovu. Samotné jméno značky naznačuje, že se jedná o selektivní kosmetiku pro intenzivní péči o pleť náročného zákazníka, vyrobenou v souladu s trendy a požadavky současné kosmetologie. Pro přípravky je charakteristické, že obsahují značné procento účinných přírodních látek a minimální množství látek chemických (konzervačních). Žádné výrobky LE CHATON nejsou testované na zvířatech.