kosmetika-cermakova.cz

Medicinální pedikúra

pedikúra

Přístrojová pedikúra za sucha

Přístrojová (medicinální nebo také suchá) pedikúra nabízí kromě velmi žádaného estetického ošetření též prakticky bezbolestné řešení takových problémů, jako jsou např. zarostlé nebo ztluštělé nehty, odstraňování kuřích ok pomocí speciální frézy apod. Suchá pedikúra svou podstatou snižuje hygienická a zdravotní rizika.

Také ošetřování bolestivých mozolů a otlaků pomocí fréz je nejen rychlé a dokonalé, ale suchá pedikúra je hlavně fyziologicky přirozený způsob ošetření, neboť nedochází k porušení integrity kůže.

Závěrečná wellnes masáž, díky množství reflexních bodů na chodidle, vede vždy ke spokojenosti zákazníka a psychickému i fyzickému uvolnění.

Ošetření všech problémů nohy (např. otlaky, mozoly, kuří oka, zarůstající nehty a další) šetrnou, nekrvavou cestou pomocí značkových přístrojů. Tato metoda je velmi vhodná pro rizikové skupiny populace, jako jsou např. diabetici. Přístroj na suchou pedikúru je vysokoobrátkový mikromotor s nástavci rotačních fréz. Pedikúra prováděná přístroji je maximálně šetrná. K odstraňování zrohovatělé kůže dochází přirozeným způsobem - broušením. I ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné.

Pedikúra - mokrá

Ošetření začíná příjemnou lázní nohou cca 10min.

Lázeň změkčuje a dezinfikuje, příjemně uvolní a zrelaxuje Vaše chodidla. Poté bude šetrným a odborným způsobem odstraněna zrohovatělá kůže, či tzv.nášlapy, prasklinky, kuří oka a mozoly.
Zastříhnu a upravím délku nehtů, ošetřím nehtové valy . Dle domluvy možnost ošetření nehtů podologickým přístrojem. Celá procedůra končí aplikací léčivého a výživného přípravku s lehkou masáží Vašich nohou.

SPA - Pedikúra (lázeňská)


Lázeň nohou s bylinným přípravkem, která má zklidňující a uvolňující účinky, ošetření přípravkem na změkčení kůže, odstranění ztvrdlé a popraskané kůže, otlaků a mozolů. Zastřižení a upravení nehtů podologickým přístrojem.

Aplikace masážního přípravku s peelingem a uvolňující masáží nohou. Poté aplikace parafínového zábalu, který má regenerační zjemňující a léčivé účinky na klouby a kůži. Zábal cca. 20min.Ošetření probíhá při poslechu relaxační hudby v klidném a příjemném prostředí.