kosmetika-cermakova.cz

O násŘád studia

Pokyny a návštěvní řád studia

Ve studiu nemáme recepci se stálou obsluhou, která by vyřizovala objednávky. Pokud pracujeme, nemůžeme od klienta odcházet, ani zvedat telefony. Ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Rezervace

Doporučujeme Vám rezervovat si ošetření a naše služby předem, předejdete tím případnému zklamání. My budeme schopny vyjít lépe vstříc Vašim přáním a potřebám.

Klidné prostředí

Abychom poskytli klidné prostředí všem klientům studia, požádáme Vás, abyste přepnuli Vaše mobilní telefony do tichého nebo vibračního režimu a zároveň udržovali konverzaci na minimu.

Dále prosíme naše klienty, aby docházeli do našeho studia pouze zdravotně způsobilí (vztahuje se na infekční choroby např. chřipka, angína, opary atd.) a nešířili tak dál svou nákazu. Děkujeme za pochopení.

Stornování a pozdní příchod.

Pokud se rozhodnete zrušit plánovaný termín, prosíme Vás, učiňte tak s co největším předstihem telefonicky nebo sms, nikoliv na mail, abychom Váš termín mohli nabídnout dalším klientům. Pevně věříme, že porozumíte nezbytnosti zkrácení služby nebo přeobjednání v případě Vašeho pozdního příchodu s ohledem na ostatní řádně objednané klienty. Pokud nejsme informováni o Vašem zpoždění, čekáme 15 minut, po této době může být termín nabídnut dalším klientům.

Před procedurou

Informujte nás prosím o Vašich zdravotní obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na Vás a vyloučíme možná rizika.

Pokud trpíte vysokým tlakem nebo jste těhotná, konzultujte návštěvu s Vaším ošetřujícím lékařem.

Kontaktní čočky doporučujeme vyjmout před masážemi obličeje. Pro dokonalý požitek z masážních procedur doporučujeme odložit hodinky a další šperky.

Během procedury

Prosím sdělte nám ihned jakoukoliv nespokojenost , či snížení komfortu.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvu.