kosmetika-cermakova.cz

Péče o tělo a tvarování postavy

5 argumentů pro neinvazivní lipolýzu

BEZBOLESTNÁ - Bezbolestná metoda, umožňující rychlé a efektivní modelování problematických partií. Ošetření je neinvazivní – tedy nevyžaduje žádný násilný zásah v podobě operace, řezání či jizev.

SKUTEČNÁ - Při lipolýze využíváme nejmodernější technologie, proto je výsledný efekt na vaší siluetě měřitelný, v iditelný a hmatatelný už po jednom ošetření.

BEZPEČNÁ - Lipolýza je bezpečná. Dochází k přesnému zacílení na problematickou oblast a k redukci lokalizované tukové oblasti bez vedlejších efektů. Tělo samo postupně tuk odbourává a tak je tato metoda zároveň nejšetrnější k vašemu organizmu.

ČASOVĚ NENÁROČNÁ - Neinvazivní lipolýza trvá pouhých 30- 40 minut (dle typu přístroje) a není potřeba žádná doba na zotavení.

BEZ OMEZENÍ - Neinvazivní lipolýzu mohou využít jak ženy tak i muži a to na většinu problémových partií – ať jde o bříško, stehna, zadeček, boky, záda, paže, lýtka nebo kolena.

Ošetření provádí školený certifikovaný personál

Ošetření začíná otevřením lymfatických uzlin: na začátku jsou aktivovány a otevřeny mízní uzliny, aby se zlepšil průtok nadměrného množství tekutin a byla usnadněná jejich eliminace. Tato procedura je bezpodmínečně nutná před každou procedurou !!!

Po každém ošetření následuje 30 min lymfodrenáž se zábalem přístrojem PNEUVEN, VIBRAČNÍ PLOŠINA nebo THERMAL BODY CONTOUR- opět velice důležitá! Lymfodrenážní masáž pomáhá odstranit z těla lymfatickým systémem tekutiny a odpadní látky, které vznikají při ošetření.

Neinvazivní lipolýza

Rozpuštění tukové tkáně v partiích, které si vy sami určíte, ošetřujeme partie celkově a vyváženě. Viditelný úbytek je po jednom ošetření , ale je to způsobeno také častečně odvodem vody a tím, že zákrok byl proveden vleže. Tělo potřebuje čas, aby mohlo uvolněný tuk zpracovat !!!

Realita je taková, že k dosažení uspokojivého výsledku je třeba absolvovat ošetření několik, minimum jsou 3 ošetření dané partie. Tuková tkáň během ošetřeních z těla odchází postupně a tento proces stále pokračuje ještě 3 - 4 týdny po skončené serii ošetření.

Protože každý jsme originál, je ošetření vždy přizpůsobeno každé klientce na míru. Velmi vhodné při celulitě, vyhlazuje tzv. "pomerančovou kůži", zlepšuje vzhled a kvalitu kůže, napnutí a regenerace pokožky, zpevnění tkáně.Odstraňuje všechny formy tukových zásob, tvaruje postavu. Metoda je vhodná pro ženy i pro muže.

Doporučení před návštěvou

 • před ošetřením nejezte těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (velká množství ovoce nebo zeleniny, zelí, luštěniny, müsli apod.)
 • doporučujeme vyloučit konzumaci alkoholu a kofeinu 24 hod. před a alespoň 24 hod. po ošetření
 • minimálně 2 hodiny před ošetřením se nesmí nic jíst
 • zvýšit příjem tekutin (min. 3 litry denně)

Pro koho je neinvazivní lipolýza vhodná

Ideálním klientem je žena, která se snaží dodržovat zdravý životní styl (nepřejídat se, omezovat konzumaci tuků, vyvíjet přiměřený pohyb). Přesto je jejich postava nerovnoměrně členěna a žádnou dietou nebo cviky nejsou schopny výrazněji zhubnout na určité části těla. Neinvazivní lipolýza dokáže cíleným působením na tuto partii tuk rozpustit a část těla vytvarovat.

Procedura je méně vhodná pro lidi, kteří mají problémy s dodržováním nejzákladnějších požadavků na vyváženou stravu a alespoň minimální pohyb. Procedura je sice stejně úspěšná, ale výsledky vedou k mylnému dojmu, že je problém s nadbytečným tukem trvale vyřešený. Pochopitelně pokud je příjem příliš vysoký, musí se kalorie opět ukládat v podobě tuku a pak nezbývá než ošetření časem opět opakovat. Toto je stejné jako po klasické liposukci.

Nedoporučujeme pro lidi vysoce obézní, kdy je vysokým množstvím tuku pokryto prakticky celé tělo. V tom případě je nutné navštívit lékaře obezitologa nebo dietologa.

Kdy se návštěva nedoporučuje - kontraindikace:

 • Těhotenství a během šestinedělí
 • Kovové implantáty v ošetřované části těla
 • Kovové ozdoby na ošetřované části těla
 • Nemoci srdce a kardiostimulátor
 • Vysoký krevní tlak
 • Léky proti srážení krve nebo hormonální (prednisone)
 • Choroby jater, ledvin a lymfatického systému
 • Pokud je tuková vrstva ošetřované vrstvy tenčí než 15 mm
 • Chronické onemocnění imunity, kůže a poruchy hojení
 • Rakovina, nádorová onemocnění, epilepsie, cukrovka
 • Nezhojené jizvy
 • Nepodstupujte kůru častěji než 2x týdně, nekombinujte s jinými kúrami a masážemi
 • V nerozhodných případech konzultujte se svým lékařem

Doporučení po kúře:

Bezprostředně po kúře i v následujících dnech mezi ošetřeními je nutné vyvinout rozumnou fyzickou aktivitu např. cvičením pro podporu činnosti lymfatického systému, podpoří se spalování odbouraného tuku. To je vhodné podpořit ještě spalovači tuku (FAT direct, HCA, CLA, karnitin..)

V následujících dnech jíst jen lehká netučná jídla, která nezatěžují činnost jater. Omezte příjem sacharidů.Zejména se doporučuje bílkovinná dieta po dobu min 3 dnů.

Několik následujících dnů udržovat zvýšený příjem tekutin. Konzumace přirozeného zdroje potravin s antioxidačním účinkem např. ostružiny, kopr, maliny, granátové jablko, černý rybíz, máta atd.

Doplnění vitamínů s antioxidačním účinkem A,E,C,B2,B15. V denošetření nenavštěvujte solárium a vyvarujte se prudkého slunečního záření.

Podpořit celou kúru můžete následnými lymfomasážemi, infratelmální terapí a doporučenými kosmetickými přípravky, nošením anticelultního prádla. Výsledky ošetření jsou trvalé pouze v případě trvalého udržování životního stylu!